David

Když mi bylo 5 let, začal mě trénovat můj táta, který sám hrál tenis na vysoké úrovni. Od té doby jsem na tenis nikdy nezanevřel a dá se říct, že mám raketu v ruce už skoro 20 let. Odehrál jsem stovky a stovky zápasů přes dětský tenis, žáky, dorostence až po dospělé. Mezi mé úspěchy si cením nejvíce několikanásobné vítězství Středočeského kraje od žáků až po dospělé. V nedávných letech jsem sbíral zkušenosti v ligách ve Švýcarsku a hlavně v Německu.

Přestože jsem měl jisté nadání dostat se v tenise daleko, nikdy mě to úplně nelákalo. Věděl jsem, že to není to, co bych chtěl. Proto jsem více než hrát sám na sebe, začal trénovat ostatní. Předávat jim zkušenosti, které jsem za celý svůj život, který byl odjakživa tenisový, posbíral. Trénoval jsem děti od 3 let až po dospělé a začal se učit pracovat s každým úplně individuálně podle jeho potřeb a povahy.

Baví mě trénovat všechny bez rozdílu věku, ale nejvíc dříče, kteří mají ke sportu stejně hluboký vztah jako já. Mezi mé silnější stránky patří práce s juniory a dětmi, kteří směřují k závodnímu tenisu a samotná taktika při zápase.

Mým cílem je každého zlepšit ve sportu, který je od mala náplní mého života a pomoci závodním hráčům vyhrát víc zápasů, než jsem kdy vyhrál já sám.